Odpovědné půjčování

Co by měli nabídnout naše půjčky? Především pomoc. Třeba v komplikovaných životních situacích, ve chvíli kdy plánujete modernizaci domu nebo bytu, stejně jako mohou posloužit ke koupi auta nebo třeba nemovitosti. A na co by naopak neměly být použity? Na zbytečné výdaje jako je dovolená, ta nejdražší elektronika a další věci, bez kterých se obejdete. I to se snažíme říkat našim klientům v rámci našeho kodexu odpovědného půjčování. Chceme totiž, aby i pro ně byla půjčka dobrým pomocníkem a nikoliv zlým pánem. Podívejte se, jaké cíle v rámci odpovědného půjčování máme a co chceme dodržovat.

Nechceme své klienty výrazně zadlužovat

Půjčit peníze můžeme a umíme každému. Zároveň se však orientujeme také na to, abychom je nijak zvlášť nezadlužovali. I proto nás zajímá, zda naše půjčka nebude další z mnoha, stejně jako nás zajímá, zda bude klient schopný své závazky splácet. V obou případech můžeme společně najít takové řešení, které bude odpovídat oběma stranám. I to patří mezi naše standardy, které jsou bohužel na úvěrovém trhu stále ojedinělé.

Nabídneme tolik, kolik potřebujete

I my víme, že můžete mít jakékoliv potřeby a požadavky. I proto samozřejmě nabízíme širokou škálu částek. Zároveň však chceme, aby naše půjčka skutečně pomohla. Proto vás chceme poučit, že je vždy dobré vzít si jenom takovou částku, kterou budete opravdu potřebovat. Třeba na nákup potřebných věcí nebo služeb, stejně jako již na zmíněné řešení finančních problémů. I to vede k tomu, že vám půjčka dobře poslouží a nezaplatíte navíc více, než bude nezbytně nutné.

Nepůjčujte si na zbytečnosti

K čemu se vás také snažíme nabádat? Primárně k tomu, abyste si nepůjčovali na zbytečnosti. Půjčka by měla sloužit vždy ke správnému účelu a s tímto vědomím byste si ji také mněli brát. Přesto vás však nechceme omezovat v konkrétním využití a tak stále platí a samozřejmě platit také bude, že peníze můžete využít na cokoliv.