O nás

Zjistěte, proč si půjčit právě u nás. V první řadě to jsou bohaté zkušenosti v oblasti bankovního i nebankovního úvěrového segmentu. Díky tomu nejsme v oblasti půjček žádným nováčkem. Jsme společnost s vynikajícím zázemím, charakterizuje nás dodržování mnohých standardů, stejně jako férové jednání s každým klientem.

Spolupracujeme s řadou poskytovatelů půjček

Naší velkou předností je jistě to, že spolupracujeme s celou řadou poskytovatelů půjček. Jak těch bankovních, tak i těch nebankovních. Co to přinese vám jako žadatelům? Samozřejmě jistoty spojené s tím, že dokážeme najít tu správnou půjčku i vám samotným. Je jedno, kolik konkrétně potřebujete, nebo jak jste na tom s ohledem na bonitu či příjem. Náš poradce vždy předloží takové možnosti, které vám budou vyhovovat.

Naše půjčky jsou výhodné a rychlé

Během našeho působení v oblasti půjček jsme dokázaly všechny naše procesy tak dobře optimalizovat, že nabízíme nejenom nejvýhodnější půjčky na trhu, ale i samotné vyřízení je velmi rychlé. Příkladem může být možnost získat půjčku třeba i s nulovým úrokem, která bude vyřízena do pár minut. Bez dokládání příjmu, nahlížení do registrů a ověřování vaší bonity. I takové půjčky umíme!

Jednáme férově a otevřeně

Naším cílem jsou spokojení klienti. Toho dosáhneme jenom tak, že jsme otevření a vždy jednáme narovinu. Nic před vámi netajíme. Co to znamená? Že vám můžeme nabídnout transparentní a jednoduché smlouvy, jasně definované podmínky, stejně jako v rámci žádosti vždy přesně víte, kolik si berete a za jakých podmínek.

Jsme odpovědní

Co chceme primárně? Aby vám naše půjčka pomohla. Nikoliv aby vám způsobila neřešitelné dluhy nebo dokonce exekuce. I proto dodržujeme kodex odpovědného půjčování. Sami chceme, aby byly naše půjčky spojeny také s možností využít je smysluplně a nikoliv na zbytečnosti. I v tomto jsme na našem trhu unikátní, což řada našich klientů také náležitým způsobem ocení.