Nebankovní půjčka zachrání i vaši dovolenou!

Jedete také na pozdní dovolenou, která bude v tomto roce zřejmě poslední a chcete si ji proto pořádně užít, ale do cesty se vám postavily nečekané výdaje, které vám v tom brání? Určitě si nemusíte zoufat a začít vybalovat připravené kufry! Vhodným řešením vaší situace jsou totiž krátkodobé nebankovní půjčky. Kromě toho, že poskytují finanční prostředky prakticky každému, je jejich nezpochybnitelnou výhodou fakt, že po schválení obdržíte peníze na váš bankovní účet během několika málo minut. Nemusíte se tedy bát zbytečného čekání na finance, protože vaše letadlo, jak dobře víte, nečeká!

Žádné zbytečné papírování! Nebankovní půjčky jsou poskytovány i bez dokládání příjmů!

Určitě vás potěší fakt, že na rozdíl od běžných bankovních institucí, se v tomto případě vyhnete veškerému papírování. Nebankovní půjčky jsou totiž poskytovány pouze po vyplnění několika základních informací v krátkém formuláři. Vše přitom zařídíte jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím internetových stránek. Není to skvělé? U mnoha z nich je vám pak poskytnut úvěr během několika minut, a to i bez dokládání příjmů nebo výpisů z vaší banky.

Nebankovní půjčka je obvykle poprvé poskytována většinou do výše 5000 Kč

Spočítali jste si, že vám na dovolenou chybí jen „pár“ korun, kvůli kterým si nechcete brát zbytečně vysoký úvěr u své banky? Pak je právě nebankovní půjčka pro vás tou nejlepší volbou! První půjčka bývá poskytována většinou ve výši 500 – 5000 Kč, přičemž po jejím řádném splacení, na které máte zpravidla 30 dní, může být limit vaší další půjčky v případě potřeby navýšen. Vzhledem k rostoucí konkurenci mezi poskytovateli nebankovních půjček je navíc možné, že vám bude první úvěr poskytnut s nulovým úročením. To je nabídka, jež se neodmítá. Vaší dovolené již žádné překážky v cestě nestojí!