Smlouva u společnosti Provident potěší svými parametry

Ve chvíli, kdy si berete půjčku, vás čeká také podpis smlouvy. Tu je třeba v první řadě důkladně přečíst. Podívejte se proto spolu s námi, v čem je unikátní ta, kterou má k dispozici Provident.

V první řadě musíme říci, že tento nebankovní poskytovatel úvěrů je spojený s celou řadou výhod. Ty se týkají především transparentního jednání, stejně jako se týkají třeba i dodržování etického kodexu. To se logicky projeví také v samotné smlouvě a v tom, nakolik je jednoduchá. Berete-li si půjčku u této společnosti, můžete počítat třeba s tím, že smlouva je napsána dostatečně velkým písmem, aby pro vás nebyl problém při čtení. Tím ale její výhody rozhodně nekončí.

Provident má smlouvu na jeden jediný list papíru

Je jedno, zda je vaším cílem hotovostní nebo bezhotovostní půjčka. V obou případech si buďte jistit tím, že smlouva společnosti Provident není delší, než na jeden list papíru. Díky tomu není její přečtení žádným problémem. Stejně tak se nemusíte být jakýchkoliv právních kliček, popřípadě různých nesrozumitelností. Vše je sepsáno tak, aby smlouvě a všem parametrům porozuměl i laik. Navíc je vám při podpisu smlouvy k dispozici také obchodní zástupce, který vám v případě potřeby může pomoci vysvětlit jednotlivé pasáže, stejně jako vám odpoví případné otázky.

K transparentnosti přispívá i Provident kalkulačka

Co dále ve smlouvě najdete? Hlavně všechny důležité informace o tom, kolik si půjčujete, na jak dlouho si peníze půjčujete, nebo kolik budete měsíčně platit. Tyto informace vám nejsou zatajovány ani ve chvíli, kdy si o půjčku žádáte. Ukázkou je Provident kalkulačka, která je cestou k tomu, jak si můžete požádat online. I zde si přehledně vyberete kombinaci vaší půjčky, stejně jako zde přehledně vidíte vše potřebné. Konkrétní kombinace, jakou si vyberete, bude samozřejmě bez jakýchkoliv změn přenesena také do vaší úvěrové smlouvy.