Půjčku Crediton lze jednoduše prodloužit. Jak?

Vzali jste si u tohoto poskytovatele půjčku a nezvládáte ji splatit v termínu? Rozhodně to nemusí být velký ani neřešitelný problém. Je totiž možné její prodloužení. Jak na to? Poradíme vám.

Touto možností je určitě typický jenom segment mikropůjček. Proč? Jelikož právě v něm půjčku nesplácíme pravidelně v měsíčních splátkách, ale je třeba ji vrátit jednorázově. Samozřejmě v tomto směru pro nás Crediton připravil možnost nejenom toho, že si peníze můžeme vzít na dobu celého jednoho měsíce. Připravil pro nás i možnost si daný termín v případě potřeby prodloužit. Jak na to? Postup je celkem snadný.

U Crediton rozhoduje datum

Důležité je říci, že aby mohla být půjčka prodloužena, je třeba o tuto možnost požádat ještě před tím, než dojde samotná splatnost ke konci. Poté již to v mnoha případech není možné. Dobré je tedy na tento fakt myslet, jelikož jedině tak proběhne celý postup naprosto bezproblémově. Konkrétní informace o tom, o kolik lze půjčku prodloužit získáte buď na webu, nebo na kontaktních číslech či emailu, který má pro potřeby kontaktu Crediton zřízen. Co nesmíme zapomenout dodat, to je nutnost uhrazení poplatku spojeného s půjčkou. Jedině tak může být prodloužení skutečně realizováno a nabídnuto.

Vše zvládnete v rámci administrace na Crediton.cz

Právě webové stránky jsou dnes tou nejjednodušší cestou, jak dané prodloužení realizovat. Jediné, co stačí, je přihlásit se do administrace. K tomu poslouží web Crediton.cz, kde uvedete příslušné přihlašovací údaje. Rázem se ocitnete v administraci, kde máte svou půjčku přehledně zobrazenu. Jakmile je uhrazen výše uvedený poplatek, aktivuje se vám možnost spojená s tím, o kolik dní si budete chtít splatnost posunout. Zde se nabízejí termíny stejné, jako v případě klasické půjčky. Požádat si tedy můžete o prodloužení o jeden den, stejně jako o jeden celý měsíc.