Kredito24 ctí zásady odpověděného půjčování

Když si bereme úvěr, měli bychom se v první řadě zaměřit jak na jeho charakteristiku, tak i na výhody konkrétní společnosti, u které si bereme. Podívejme se na to, jaké zásady má Kredito24.

O té můžeme v samotném úvodu říci, že se pyšní tím, že ctí kodex takzvaného odpovědného půjčování. Co konkrétně to znamená? Především to, že se snaží být férovým poskytovatelem úvěrů, který dbá hlavně na spokojenost svých klientů. Díky tomu samozřejmě můžeme říci i to, že se tento poskytovatel stává díky této cestě stále oblíbenějším hráčem na poli nebankovních úvěrů. Konkrétně potom těch, které spadají do segmentu mikropůjček – půjček před výplatou.

Kredito24 nabídne jasné a transparentní podmínky

Prvním pozitivem v oblasti odpovědného půjčování je zcela určitě to, že nám tento poskytovatel nabídne jasné, stejně jako transparentní podmínky. Jak během žádosti, tak i kdykoliv později jasně vidíme, kolik si bereme, na jak dlouho si peníze bereme, nebo kolik vlastně vrátíme. Díky tomu se Kredito24 stává jasnou volbou pro toho, kdo nemá zájem na tom, aby před ním bylo cokoliv tajeno. S těmito podmínkami ale souvisejí třeba i práva, jako je možnost odstoupení od smlouvy, stejně jako je to možnost předčasného splacení celého úvěrového produktu.

Kredito24.cz dbá i na výhodnost

S tou samotnou souvisí to, abyste se jako klienti této nebankovní společnosti nedostali do finančních problémů, stejně jako dbá na to, aby byla půjčka skutečně odpovídající vašim potřebám nebo možnostem. S výhodností u Kredito24.cz však souvisí také nízké úrokové sazby, které mohou být i nulové. Navíc jsou služby společnosti spojeny třeba i s možností prodloužit si termín splatnosti, stejně jako je možné i řešit případné prodlení na základě návrhu dalšího postupu. I to patří mezi standardy, které do segmentu odpovědného půjčování můžeme zařadit.