Jaké výhody mají půjčky od Profi Credit?

Uvažujete nad půjčkou právě od nebankovního poskytovatele Profi Credit? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, jaké může přinést hlavní výhody. My jsme se zaměřili na ty nejzajímavější.

Hned první výhodou je rozhodně nabídka úvěrových produktů. V tomto ohledu tento poskytovatel půjček cílí nejenom na zaměstnance, ale třeba také na podnikatele. Základním nabízeným produktem je zaměstnanecká půjčka, kdy je možné získat sumu až 166 000 Kč. Další možností je půjčka do 4 999 Kč, určená také pro soukromé osoby. Třetím produktem je účelová podnikatelská půjčka, díky které není problém financovat vše, co se týká našeho byznysu.

Půjčky od Profi Credit jsou bez poplatků

Bát se rozhodně nemusíte toho, že by vám k půjčce byly naúčtovány jakékoliv poplatky. Ty nikdy nebyly, ani nebudou účtovány. Díky tomu máte zdarma vyřízení, vedení, stejně jako poskytnutí půjčky. Rozhodně potěší také informace spojená s tím, že si společnost Profi Credit zakládá na maximální transparentnosti, stejně jako si zakládá na férovém přístupu ke všem žadatelům. I to je dokonalá ukázka hned několika důležitých výhod. S těmi souvisí i dostupnost, kdy stačí například pouze doklad totožnosti a informace o vašem příjmu, nebo obratu z vaší podnikatelské činnosti.

ProfiCredit nabídne i jednoduché vyřízení

I to je jedna z výhod, na kterou nesmíme zapomenout. Vše začíná už samotnou žádostí, kterou je možné podat hned třemi různými způsoby. Jedním z nich je online formulář, dalším zase žádost na pobočce a třetí možností je hovor spojený s bezplatnou zákaznickou linkou. V obou případech platí, že ProfiCredit vaši žádost zpracuje velmi rychle, stejně jako ji dokáže rychle a jednoduše vyřídit. V prodlení není ani v rámci rychlosti, která je spojena se samotným odesláním peněz přímo na váš bankovní účet. I to je provedeno v nejkratším možném časovém intervalu.