Jaké kreditní karty nabídne společnost Home Credit?

Získat kreditní kartu není u společnosti Home Credit rozhodně nic složitého. Pokud nad ní také uvažujete, bude se vám hodit náš přehled o tom, jaké možnosti jsou aktuálně k dispozici.

Nabídka karet rozhodně není malá, o čemž se můžete jako žadatelé sami přesvědčit. Ke každé může být navíc vázána jiná škála výhod. Díky tomu lze získat takové karty, které budou doslova šité na míru vašim potřebám. Začneme-li prvními možnostmi, patří mezi ně standardní Premia karta, která nabídne slevy u mnoha obchodníků a v různých obchodních sítích. Rozhodně potěší hlavně tím, že se jedná o kartu využívající také bezkontaktní technologii.

Home Credit nabídne i karty pro náročnější

K dispozici je však nabídka mnohem zajímavější. Jednou z takových je i Clubcard kreditní karta Premium. Jak už dokládá samotný název, je přímo spjata s nakupováním v tomto obchodním řetězci. Celkem snadno a jednoduše tak dokáže všechny vaše nákupy výrazným způsobem zvýhodnit. Ani to však není konec. Dále je to Extra karta, která je vhodná pro toho, kdo má ve svém mobilu simkartu od operátora O2. Tomu totiž Home Credit prostřednictvím této karty nabídne zajímavou slevu, která může být až 40 procent. Nehledě na další slevy u partnerů operátora.

K čemu jsou vázány další karty HomeCredit?

Další představovanou kartou je ta, která nese označení Datart Premia. I z ní je jasně patrné, že se váže k tomuto velkému prodejci elektroniky a výpočetní techniku. Kupujete-li zde pravidelně, lze si nákupy výrazně zlevnit. Co si však lze zlevnit také, to je i pojistka. Ať už je jakákoliv. Zde nabízí HomeCredit kartu nesoucí název Premia karta České pojišťovny. Kde tedy pojistku sjednat je více než jasné. Tou poslední dostupnou kreditní kartou je Nákupní karta Premia. Ačkoliv na první pohled může vypadat jako univerzální, je spojena s nákupy v obchodech Kika a Baumax. I zde nabídne zajímavé slevy.