Jak probíhá vyřízení Zaplo půjčky?

Zajímá vás, proč je tento nebankovní poskytovatel půjčky tak oblíbený? Je to hlavně pro svůj unikátní proces vyřízení půjčky. Zjistěte, jak u Zaplo vše proběhne a jaké výhody z toho konkrétně plynou.

Velkým plusem je samotná žádost. Kvůli ní není třeba nikam chodit, ani cokoliv tištěného sepisovat. Požádat si lze výhradně online. Stačí k tomu počítač či notebook s připojením k internetu. Pomocí interaktivního formuláře si stačí vybrat částku a také termín splatnosti. Půjčit si lze sumu v rozmezí 1 000 – 15 000 Kč a to na dobu v rozmezí 7 – 30 kalendářních dní. Jak si vše navolíme, je na nás.

Poskytovatel Zaplo po nás chce jenom základní údaje o naší osobě

Máme-li navoleno to, jak bude naše půjčka vypadat, můžeme přistoupit k druhému kroku, kterým je vyplnění krátkého formuláře. Zde stačí uvést pouze několik základních informací o naší osobě. Patří mezi ně třeba kontaktní údaje, bydliště, stejně jako informace z našeho občanského průkazu. To vše plně stačí, aby se na Zaplo ihned po odeslání formuláře spustil automatický schvalovací proces. Ten může být v prvním případě spojený s tím, že jste telefonicky kontaktováni pro ověření vaší žádosti. Pokud je vše v pořádku, je vyřízení téměř u konce.

Vše v rámci webu Zaplo.cz

Výhodou celého vyřízení je to, že ani v rámci něho není třeba kamkoliv chodit. Vše proběhne výhradně online, prostřednictvím webu Zaplo.cz. S tím samozřejmě souvisí také pozitivum toho, že není třeba nic dokládat. Není nutné mít k dispozici potvrzení o příjmech, stejně jako nemusí rozhodovat zápisy v registrech. S tím vším souvisí také to, že je půjčka vyřízena bez nutnosti jakéhokoliv podpisu smlouvy a papírování. Jedinou povinností je následné vrácení půjčky ve zvoleném termínu. Pokud to však nebude možné, přichází daný poskytovatel s možností si termín prodloužit – třeba i několikrát.