Home Credit představuje nový produkt, je jím Japonská půjčka

Potřebujete rychlé peníze? Chybí vám pár korun na účty a výplata pořád nikde? Už nemusíte zoufat, je tu pro vás Japonská půjčka, která je malá jako Bonsaj a rychlá jako Šinkanzen. Jestliže jste si někdy dříve vzali od společnosti Home Credit půjčku s názvem Click Credit, budete touto novotou mile překvapeni. Japonská půjčka je totiž pouze přeměna Click Creditu, samozřejmě se mění k lepšímu.

Nejen že máte nyní možnost čerpat až 5000 Kč na 30 dní, ale můžete si nově půjčit i na 12 měsíců, a to až 50 000 Kč. Kromě toho máte možnost získat půjčku zcela zdarma. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Nemusíte se bát, Japonská půjčka je bezpečná

Japonská půjčka je opravdu rychlá, pokud jde o čas, za který získáte peníze, bavíme se přibližně o 15 minutách. Kromě rychlosti disponuje Japonská půjčka také svou bezpečností. Nikde se u Japonské půjčky nesetkáte s rozhodčí doložkou a nemusíte ani nikoho přemlouvat, aby se za vás zaručil, což je další velká výhoda. Tohle všechno pro vás připravila stabilní společnost Home Credit, která na trhu působí již několik let, takže se nemusíte ničeho bát.

Pokud máte obavy, že vaše půjčka ztroskotá na doložení příjmů nebo, že budete muset posílat emailem nějaké doklady, bojíte se zbytečně. K žádost o půjčku je sice vhodné si připravit občanský průkaz, ale jen proto, abyste z něj mohli opsat určité údaje, rozhodně ho nikam nebudete posílat. Stejně tak vás nečeká žádné dokládání příjmů.

Vše zařídíte z pohodlí domova na webu japonskapujcka.cz

Ve chvíli, kdy chcete zažádat o Japonskou půjčku, stačí si doma, nebo i v práci, sednou k počítači. Otevřete si webové stránky japonskapujcka.cz a hned budete vědět co dělat. Na webu ve třech krocích vyplníte žádost o půjčku a minutu počkáte na její schválení. Jestliže vám je půjčka schválena, peníze očekávejte už do deseti minut.