Charakteristika půjčky

Zajímá vás, čím je naše půjčka charakteristická a unikátní? Podívejte se na několik základních informací, které s ní souvisí. Díky tomu se můžete sami poměrně dobře přesvědčit o tom, že bude výhodným a dobrým úvěrovým produktem i pro vás.

Kolik peněz naše půjčka bez poplatku nabídne?

Jsme pro každého klienta, ať už potřebuje jakoukoliv částku. Proto můžeme nabídnout sumy, které začínají na několika tisících korun. Ty nejmenší máme nastaveny jako půjčku pod 4 000 Kč. Dále umíme nabídnout také desítky a stovky tisíc korun. Tou nejvyšší sumou, kterou máme k dispozici je částka 3 000 000 Kč. Ať už si půjčíte jakoukoliv částku, máte jistotu toho, že ji lze využít na cokoliv.

Kdo si může o půjčky požádat?

Stejně jako nabízíme širokou škálu částek, nabízíme i možnost nabídnout půjčku doslova každému, kdo peníze potřebuje. Primárně se zaměřujeme na zaměstnance a podnikatele. Dokážeme půjčit ale i nezaměstnaným, stejně jako matkám na mateřské dovolené. Komu žádost o úvěr také dokážeme schválit, to jsou studenti, popřípadě lidé v důchodu. Nejenom ve starobním, ale i invalidním.

Jak probíhá žádost a získání?

Nemusíte se bát, že byste v rámci naší půjčky museli kamkoliv chodit, nebo že by bylo nutné podstupovat složité administrativní postupy. Už samotná žádost o půjčku je více než jednoduchá, jelikož vše proběhne online. Požádat si lze kdykoliv a po celou dobu vám bude k dispozici náš zkušený poradce, který vás jednotlivými kroky provede. Na závěr vám připraví i nabídku konkrétních úvěrů, ze kterých si vyberete ten pravý, U mnohých z nich proběhne online i samotné vyřízení.

Za jak dlouho je půjčka vyřízena?

Vše se snažíme zkrátit na co nejmenší časové období. U některých půjček si můžete být jisti i tím, že schválení a poskytnutí půjčky není delší, než několik málo minut. I to je jedna z nejdůležitějších charakteristik právě našeho úvěru.