Jaké výhody přináší Airbank běžný účet

Znáte výhody, které přináší tato banka v rámci svého běžného účtu? Pokud ne, pojďme se společně podívat na to, jaké to jsou. Díky nim již k bance přestoupila řada klientů od jiných bank.

Pokud bychom se měli podívat na to, co je hlavním důvodem přestupu k jiné bance, jsou to zcela určitě výhody. Mezi ty může patřit i cena. Proto například u Airbank máte jistotu toho, že jsou k dispozici dva hlavní tarify, a to Malý a Velký. Je to ale i řada dlaních výhod, se kterými tato poměrně mladá banka přichází. Jaké to jsou?

U Airbank lze využít i zajímavé možnosti výběru peněz

Pokud máte peníze vloženy na svém účtu, jste u ostatních bank mnohdy omezeni tím, že můžete vybírat jenom na pobočce, nebo v bankomatech. Nikoliv však u Airbank. Proč? Jelikož tato banka přichází s něčím unikátním. A to možností jednoduchého výběru peněz na terminálech Sazky. A těch je aktuálně na trhu přes 4 300. Pokud ale přesto zůstanete u bankomatů, i zde vás čeká něco zajímavého. Můžete si totiž sami přesně navolit, jaké bankovky budete potřebovat. A přesně ty vám poté vyjedou. Zapomeňte tak pouze na ty velké a problémy spojené s rozměňováním.

Praktickou funkcí je i Airbank internet banking

Internetové bankovnictví sice dnes patří mezi standard, ale ne každá banka má celý systém tak vyladěný, jako je tomu právě zde. Jsou to především zajímavé funkce, které vám usnadní správu, ale i sledování přehledů. Mimo to je Airbank internet banking dostupný také v rámci mobilních telefonů. Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci, které je určená uživatelům všech tří nejběžnějších operačních systémů. Platby tak budete moci posílat kdykoliv, doslova na každém kroku. A pokud chcete mít o všech přehled, nabízí se i služba Chytrého inkasa. Díky němu si nikdo vaše peníze bez vašeho povolení a potvrzení zkrátka neodčerpá.