Jaké typy půjček nabídne Raiffeisenbank?

Plánujete si půjčit a v hledáčku máte také Raiffeisenbank? Pokud ano, je dobré vědět, jaké půjčky nám může konkrétně nabídnout a co vše nám přinese. Zjistěte, jaké úvěry má k dispozici. Začít je třeba produktem, který dnes využívá stále více lidí. Jedná se o možnost refinancování, nebo konsolidace půjček. Týká se lidí, kteří už úvěry mají a kteří si je chtějí logicky také zvýhodnit. A to tak, že si je právě k této bance převedou. Mimo to si mohou vzít ještě peníze navíc, díky čemuž můžeme i tyto dvě možnosti také zařadit do oblasti klasických úvěrových produktů. Navíc takových, které patří mezi jedny z nejvýhodnějších.

S Raiffeisenbank si vytvoříte i finanční rezervy

Ne každý potřebuje konkrétní úvěr, jelikož si dokáže na spoustu věcí našetřit. Co však lidé hledají, to je možnost vytvořit si finanční rezervy. O co jde konkrétně? O možnost vytvoření povoleného přečerpání vašeho účtu – o takzvaný kontokorent. V praxi se nejedná o nic jiného, než o možnost jít v rámci našeho bankovního účtu do mínusu. Díky tomu máme u Raiffeisenbank k dispozici vždy předschválenou výši úvěru, který navíc můžeme využít na cokoli. Konkrétním účelem totiž omezováni nebýváme. Zapomínat nesmíme ani na to, že případné úroky platíme jenom z konkrétní vyčerpané částky.

To hlavní u RB? Půjčka na cokoliv

Na závěr jsme si nechali ten pravděpodobně nejvyužívanější produkt, kterým je půjčka na cokoliv. Jaké jsou její hlavní výhody? Třeba vyřízení do jednoho dne, sjednání bez poplatků, nebo možnost určit si den, ke kterému budeme splácet. Získat lze v rámci tohoto úvěru až půl milionu korun, které nám RB umožní poměrně jednoduše kombinovat s určitým termínem splatnosti. Navíc nejsme omezováni tím, na co peníze využijeme. Stejně tak se nemusíme bát ani toho, že by snad bylo nutné konkrétní účel využití také dokládat na základě faktur nebo kupních smluv.