Jaké produkty nabídne KB běžným občanům?

Patříte mezi běžného občana? Pokud ano, jistě vás zajímá, co všechno vám může nabídnout KB. Tedy jedna z největších bank na našem trhu. Pojďme si zmapovat jednotlivé možnosti a varianty.

Začít je určitě dobré takovými produkty, které bychom mohli považovat za specifické. Sem rozhodně patří třeba oblast pojistek. I ta dnes může být spojena s bankami. A to jak v oblastech, jako je ochrana výdajů a peněz, tak v oblastech, které se mohou týkat jak našeho majetku, tak samozřejmě i naší osoby jako takové. Tím ale banka rozhodně nekončí. Právě naopak.

U KB lze spravovat i zhodnocovat peníze

To je považováno za základ bankovních služeb, a tak se na dané možnosti podíváme jako první. To hlavní, co nás může zajímat, to jsou běžné účty. Ty souvisí se standardní správou našich peněz a s jejich příjmem, ale i placením. Mimo to nabídne KB i možnosti účtů spořicích. Ty jsou alternativou k běžné variantě. Určeny jsou primárně každému, kdo chce své peníze zhodnocovat. A to bez rizika, s jistotou pevně daného úroku. Odtud vychází i varianty klasických investic. U nich nezapomínejte na větší riziko, ale také možnost zhodnotit své peníze výrazně více. Třeba v rámci investic do akcií, stejně jako komodit, nebo měnových párů.

Komerční banka je jedničkou i v oblasti úvěrů

Pomineme-li úvěry spotřebitelské, které jsou k dispozici v rámci sesterské společnosti Essox, nabídne nám Komerční banka možnost klasických bankovních půjček. A to s jistotou bohatého výběru částek, stejně jako s jistotou nízkých úrokových sazeb. Pro klienty, kteří plánují stavbu, rekonstrukci nebo snad i koupi nemovitosti má banka připravenu také nabídku specializovaných úvěrových produktů. Ty dnes známe hlavně pod slovem hypotéka. To vše opět s jistotou výhodnosti a bohatého výběru jak částek, tak i termínů splatnosti. Ty mohou být i v řádech několika desítek let.