Jaké možnosti Genius účtů nabídne GE Money?

Právě tento typ účtu je u GE Money klíčovým produktem, který patří mezi nejoblíbenější na trhu. Podívejme se proto na to, jak se jednotlivé možnosti liší a co mohou nám jako klientům nabídnout.

Účty označené jako Genius patří mezí základní produkty, které nám je tato banka schopna nabídnout. Ať už si zvolíme jakoukoliv alternativu, máme u nich možnost jednoduše přijímat nebo odesílat platby, stejně jako máme možnost získat i platební kartu. Jedná se tak vždy o plnohodnotného pomocníka v oblasti správy našich finančních prostředků. Podívejme se však na detaily.

Nejvyhledávanější účet u GE Money? Rozhodně Genius bene+

Ten dnes patří mezi alternativu nejvyhledávanější. Proč? Jelikož nenabídne jenom klasickou správu peněz, ale nabídne také možnost čerpat výhody. Nejenom, že se díky němu můžeme zbavit poplatků za vedení a běžné online služby. Daný účet nás rozhodně nadchne i možností získat bezkontaktní nálepku ke kartě, nebo nám umožní snížit si úrok u hypotéky. Je jasně vidět, že právě tímto účtem dokáže GE Money nabídnout řadu výhod široké škále svých klientů, a to v oblasti celé řadě dalších využívaných služeb.

GE Money Bank zaujme i klasickým účtem Genius

I ten rozhodně má co nabídnout. Podíváme-li se na konkrétní možnosti, je to hlavně rozdělení daného účtu. U GE Money Bank si tak můžeme vybrat takovou variantu, která bude pro naše potřeby nejlepší. Možnost Free and Flexi je ideální cestou k bezplatným transakcím, možnost Active zase potěší všechny, kdo chtějí v rámci pevného měsíčního poplatku využívat vše ostatní zcela zdarma. K dispozici jsou ale i dvě další varianty, kterými jsou Silver a Gold. Ty jsou určeny náročnějším klientům. Spojeny jsou především s platebními kartami, stejně jako s možností čerpat odměny, stejně jako využívat řady služeb zdarma. Takto je to u obou posledních jmenovaných verzí.