Co vše můžeme získat k bankovním účtům u ČSOB?

Banka nabízí svým klientům širokou škálu bankovních účtů. Tím ale její nabídka rozhodně nekončí. K nim samotným se totiž váže i několik dalších doplňkových služeb a produktů. Jaké to jsou?

Sjednat si účet můžeme poměrně snadno, ať už jsme dospělý člověk, student, nebo třeba nám ho jako dítěti sjednají naši rodiče. Máme-li daný produkt právě u ČSOB, máme jistotu v tom, že k němu lze využít řadu doplňkových služeb a produktů. Základem je samozřejmě umožnění bezhotovostního platebního styku. Můžeme peníze zasílat kamkoliv v ČR, stejně jako kamkoliv do světa. Stejné je to v případě, kdy peníze chodí nám. Tím klíčovým je ale hlavně hotovostní platební styk, kdy může kdokoliv vložit finance v hotovosti přímo na náš účet.

V rámci produktů nabídne ČSOB i platební karty

Abychom mohli náš bankovní účet plnohodnotně využívat, je dnes nezbytností platební karta. Tu si není nutné nijak zvlášť zřizovat nebo zařizovat, jelikož je součástí klasických účtů, u banky sjednávaných. Využívat samozřejmě můžeme i karty bezkontaktní, které nám celkově usnadňují placení hlavně v obchodech. Stejně tak mohou být karty ČSOB využívány jak v rámci klasického placení, tak i k placení na internetu, nebo k výběru hotovosti prostřednictvím bankomatů.

CSOB má k dispozici i propracované elektronické bankovnictví

Mezi základ, který si v této oblasti každý představí, je samozřejmě internetbanking. Ten je i zde nejrozšířenější, ale určitě není jediný. Nezapomínat nesmíme ani na CSOB smartbanking, tedy možnost spravovat náš účet pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Vše doplňuje i varianta telefonního bankovnictví, které může být k našim účtům aktivováno. Spolu s každou službou lze následně aktivovat také SMS i emailové notifikace, díky kterým můžeme mít o účtu dokonalý přehled skutečně kdykoliv a kdekoliv. I to je jedna z dostupných služeb.