Co nabídne osobní účet u mBank?

Tato banka sice nabídne jenom jednu jedinou možnost osobního účtu, ale to nemusí nutně znamenat, že by to bylo málo. Právě naopak. Podívejme se, jaké výhody tento produkt přináší.

K čemu je vlastně tento účet vhodný? Je určený pro každého, kdo hledá jednoduchou správu svých financí. Mohou ho tak využívat třeba zaměstnanci, studenti, ale i řada dalších klientů. V portfoliu banky ho najdeme pod názvem mKonto. Hned na úvod je dobré zaměřit se na tři hlavní klíčové výhody. Ty souvisí s tím, že nebudete muset téměř nic platit. Zdarma máte jak vedení účtu, tak i tuzemské příchozí a odchozí platby, tak i výběry z bankomatů. A to z jakýchkoliv.

Jaké platby vám účet u mBank dovolí realizovat?

Samozřejmě tou základní službou je možnost přijímat jakékoliv typy plateb. Tedy jak tuzemské, tak zahraniční. Stejné služby se týkají i možnosti toho, kdy chcete platby posílat. Můžete zadat jednorázový příkaz, příkaz trvalý, stejně jako povolení v inkasu. V rámci České republiky jsou všechny příkazy, ale i transakce bezplatné. Nechybí ale ani pozitivum spojené s převodem v rámci banky. Pokud peníze posíláte na jiný účet u mBank, máte jistotu v tom, že se peníze převedou a připíší okamžitě. Tedy do pár sekund. A to jak v pracovní dny, tak i o víkendech.

Výhody spojené s webem mBank.cz

Řadu výhod vám ale nabídne i samotný web banky. Jaké konkrétně? Můžete se prostřednictvím něho přihlásit k internetovému bankovnictví. A v čem je to pro vás výhodné? Můžete tak účet prostřednictvím webu mBank.cz spravovat pohodlně, z vašich domovů. Na stejném webu se ale můžete dočíst i několik dalších zajímavých pozitiv. A jaká to jsou? Třeba možnost získat k účtu i bezkontaktní platební kartu Visa, nebo to, že každý měsíc získáte výpis z vašeho účtu zdarma, přímo do vaší emailové schránky. I takto lze mít přehled o všech transakcích na vašem kontě.