Co nabídne Equa bank v oblasti neúčelových půjček

Úvěrové produkty jsou s bankovním trhem spjaty odnepaměti. Právě do bank míříme v případech, kdy potřebujeme peníze na cokoliv. Tento typ úvěru nabídne i Equa bank. Jaká má specifika?

Proč volit v rámci úvěrových produktů právě banky? Jelikož jsou spojeny s možností výhodných úroků, stejně jako s možností získat také širokou škálu částek. Tato banka v rámci této definice rozhodně není žádnou výjimkou. Podívejme se proto na to, co dokáže nabídnout v oblasti neúčelových půjček. Tu, kterou nabízí, pojmenovala jako Rychlá půjčka na cokoliv.

Jaké výhody Rychlá půjčka od Equa bank má?

Co ocení jistě každý klient, to je nízká úroková sazba. I když jde o produkt, který je možné využít skutečně na cokoliv, podařilo se sazbu stlačit na příjemnou hodnotu 7,9 procent. Samozřejmě k tomu se váže i informace o tom, že se není třeba bát jakýchkoliv poplatků, které jsou spojeny s vedením, nebo získáním. Vše dokáže Equa bank vyřídit i do jedné minuty od online žádosti, což je dobrá zpráva pro ty, kteří na peníze spěchají. A kolik konkrétně si můžeme půjčit? Částky začínají na sumě 5 000 Kč a končí na poměrně příjemných hodnotách, které dosahují až 600 000 Kč. Dostupné jsou bez ručitele.

Nejenom bankovní účty mohou přinášet úspory

Přejít k bance můžete i ve chvíli, kdy aktuálně máte úvěr u někoho jiného. Ten si totiž můžete převést a logicky také zvýhodnit. A jak? Třeba i tak, že si lze snížit splátky až o celou polovinu. Tím ale výhody nekončí, jelikož v rámci refinancování půjček můžete také celkově snížit úrokovou sazbu. Stejně jako lze sjednat online klasickou půjčku nebo bankovní účty, není problém sjednání ani tohoto produktu. Navíc vám umožní třeba nastavení splátek podle vlastního uvážení, nebo vlastních potřeb. I to je jedna ze zajímavých výhod. A co vše lze refinancovat? Půjčky, kreditky, ale i kontokorenty.