Česká spořitelna a nabídka jejich účtů

Proč většina z nás využívá banky? Jelikož u nich máme uloženy naše peníze. Samozřejmě to vše prostřednictvím bankovních účtů. Podívejte se, co v tomto směru nabídne Česká spořitelna.

Bankovní účet dnes můžeme využívat na celou řadu věcí. Primárně proto, aby nám na něho chodila výplata, popřípadě i jiné příjmy. Stejně tak nám poslouží ve chvíli, kdy budeme peníze posílat. A to třeba v rámci nájmu, složenek, nebo plateb za energie. Svěříme-li se do rukou největší banky na našem trhu, máme možnost vybrat si ze dvou hlavních bankovních účtů, které se však ještě mohou dále větvit. Zjistěte tedy více.

Jaký základní účet Česká spořitelna nabídne?

Ten hlavní a nejvyužívanější nese název Osobní účet ČS II. Pokud je něčím charakteristický, tak určitě tím, že nám může sloužit po celou dobu našeho života. Zajímavostí je, že je možné sjednat ho třeba i našim dětem, stejně jako se může hodit studentům, nebo dospělým. Vždy záleží na konkrétním požadavku, kterému umí Česká spořitelna vyhovět. Samozřejmostí tohoto účtu jsou dnes již nezbytné výhody. Třeba platební karty, možnost ovládat ho prostřednictvím internetu nebo mobilu, stejně jako možnosti měnit nastavené funkce a balíčky – třeba s ohledem na věk a požadavky.

Nechcete účet v korunách? I vám CSAS vyhoví

Výše uvedená možnost je samozřejmě dostupná pro ty, kteří hledají možnost mít účet vedený v českých korunách. Kromě něho však CSAS přichází s druhou variantou. Tou je běžný účet vedený v cizí měně. Mezi nejčastější měny patří samozřejmě euro nebo dolar. Problémem nejsou ale ani libry, frank, nebo japonské jeny. Tyto varianty bankovních účtů jsou vhodné hlavně pro ty klienty, kteří nejčastěji realizují platby právě v těchto cizích měnách. A to jak platby příchozí, tak odchozí. Parametry samotného účtu však mohou být stále stejné, jako v případě toho tuzemského – včetně balíčků a výhod.