Alternativa k běžnému Era účtu? Konto PaySec

Tato možnost sice nespadá do varianty klasického bankovního účtu jako takového, ale s efektivní správou peněz jistě souvisí. Hlavně v oblasti placení za různé služby, nebo zboží online.

V principu se více než o účet jedná spíše o takzvanou internetovou peněženku. Její charakteristikou je primárně to, že si ji můžeme sjednat i my. Proč to udělat? Jelikož to přinese řadu výhod. V první řadě můžeme platit na internetu nejenom rychle, ale také bezpečně a anonymně. Služba se tak hodí jako alternativa běžné platební kartě. Možné jsou ale i klasické převody peněz, mezi jednotlivými PaySec konty.

Co získáme, pokud tento produkt od Era sjednáme?

Jaká je charakteristika a jaké jsou klíčové výhody, tedy víme. Podívejme se však i na to, co vlastně získáme z obecného hlediska. Primárně je to jistota toho, že můžeme platit u tisíců obchodníků, aniž bychom museli vytahovat naši kartu a bát se tak případného zneužití. Navíc je dané konto sjednáno velmi rychle. Samotná Era uvádí, že peněženku můžeme začít využívat zhruba do dvou minut od chvíle, kdy započneme proces jejího sjednávání. Získáme ale i výhodu jednoduchého nabíjení. Buď klasickým převodem, nebo platební kartou, popřípadě i na jakékoliv pobočce současné banky.

I zde je k dispozici Éra přihlášení

Stejně jako můžeme prostřednictvím internetu spravovat běžný účet, můžeme také spravovat i toto konto. Využijeme-li Éra přihlášení, máme možnost třeba zaslat peněz tomu, kdo dané konto využívá také. Výhodou těchto převodů je to, že jsou prováděny okamžitě. I zde samozřejmě platí, že dané převody jsou jak bezpečné, tak jsou samozřejmě také bezplatné. Neplatíme za ně ani korunu. Navíc vše probíhá rychleji než standardní bankovní převod, nehledě na to, že je možné posílat peníze i během víkendů, státních svátků nebo dalších dnů, kdy je oficiálně volno.